DRU Plynové krby

DRU Maestro Eco Wave séria

Unikátny krb

260 rokov holandskej odbornosti, poznatkov a inovácií viedlo k výrobe série  plynových krbovs s prirodzeným a reálnym plameňom – rovnako ako v skutočných krboch. Maestro je najpokročilejší plynový krb rade DRU alebo „najväčšia plynová bomba“ – najvyššia rada našich výrobkov.

DRU Metro Eco Wave séria

Široká škála všestranných plnových krbov

Moderné, elegantné plynové krby DRU Metro boli pôvodne predstavené v klasickom, 1 metrovom modeli s realistickými a živými plameňmi.

DRU METRO ECO WAVE SERIA

NAJMODERNEJŠIA KONŠTRUKCIA S NEKONEČNÝMI MOŽNOSŤAMI

Metro DRU je základná rada plynových krbov DRU. Pôvodne bola rada vyrábaná s meter širokou vložkou klasickými rozmermi a vysokým sklom. Od samotného počiatku sa Metro predstavilo s realistickými polenami. Veľkorysé plamene, dobrá obslužnosť, výborné parametre horenia. Koncept Metro se ďalej rozvíja a do série boli pridané rohové krby, trojstranné, priehladové a závesné plynové krby. Momentálne je série Metro dostupná od šírky 80 cm do šírky 200 cm. To všetko bolo dosiahnuté, bez toho aby boli ohrozené pôvodne vysoké štandardy štýlu, formy, funkcie a technológie ohniska, ktoré umožňuje DRU udržať svoju pozíciu európskej jedničky na trhu v segmente plynových krbov.

Pridajte sa k jednotke na trhu s plynovými krbmi aj Vy.

JEDNODUCHÉ OTVÁRANIE DVIEROK

JEDNODUCHÉ ČISTENIE A ÚDRŽBA

AUTOMATICKÝ SYSTÉM RIADENIA KRBU

MOŽNOSŤ RIADENIA KRBU CEZ WIFI

AUTOMATICKÝ KOMÍNOVÝ SYSTÉM

BEZ NUTNOSTI BUDOVAŤ KLASICKÝ KOMÍN

DRU

Kompletný sortiment plynových krbov

Holandská firma DRU je jeden z najväčších výrobcov plynových krbových vložiek. Zaoberá sa kovovýrobou už 260 rokov, čo už je isto skvelé doporučenie, pokiaľ hľadáme tradičného výrobcu s množstvom skúseností. Plynové krbové vložky DRU sú dodávané v najmodernejšom dizajne s dôrazom na čo najväčšiu presklenú plochu vložiek a s minimálnym viditeľným rámom. Ohnisko môže obsahovať dôveryhodnú imitáciu drevených polien alebo rozdrvený mramor. Firma DRU ponúka širokú produktovú radu vložiek na zemný plyn /G20, G25/ alebo na propan (G31), pričom u krbových vložiek DRU sa jedná vždy o uzavretom spaľovaní, tj. napojenie pomocou koncentrického /balančného/ komína. Pri výrobe plynových vložiek využila firma DRU technologické znalosti a dlhoročné skúsenosti, kde takto vznikli výrobky špičkovej kvality, ktoré si už získali dobré meno na svetovom trhu a výnimočné postavenie medzi obdobnými produktami.
 
Vstavané krbové vložky DRU sú symbolom jednoduchej krásy, príjemného tepla a spolahlivého ovládania. Dokonale premyslené rozmiestnenie horákov umožňuje vytvorenie prirodzených plameňov, ktoré podtrhávajú verne imitované makety polien. Na diaľkovom ovládači môžete nastaviť ako dynamické plamene a vysoký žiar, tak naopak jemne plápolajúci oheň pre vytvorenie príjemnej atmosféry. DRU ponúka voľne stojace plynové krby aj obstavané ohniská a výnimkou neni ani zákazková výroba. Výrobca ponúka komplexné vybavenie, preto Vám okrem krbu môže ponúknuť aj komíny, náhradné diely a ostatné príslušenstvo.

Katalóg online


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/ws126100/plynove-krby/sk/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

Dizajn Vás odlišuje

Ponúkame nadštandardný dizajn našich produktov a a originalitu ich technológie. Viac ako 260 rokov holandskej odbornosti, poznatkov a inovácií vyústilo do bezkonkurenčnej ponuky súčasných plynových krbov a kachlí, ktoré sú skutočne „navrhnuté tak, aby boli odlišné“.

Plynové krby pre každého

Moderné plynové krby DRU kombinujú moderný dizajn s vysokým výkonom a efektívnosťou.
Využívame najnovšiu technológiu plynového krbu, ktorá vám prináša krby s najnovšímy dizajnami, ktoré vytvárajú nádherné a autentické čaro domáceho prostredia.
Navyše náš sortiment plynových krbov je rozsiahlejší ak okedysi, s obrovským výberom tvarov, veľkostí, kapacít, farieb interiéru a krbových lôžok, ktoré vyhovujú všetkým typom dekorácie.

Inovácia, ktorá zlepšuje Vaše skúsenosti

Aby spoločnosť DRU so svojimi krbmi, ktoré ponúkame, mohla byť na trhu viac ako 260 rokov, musí mať neustále zlepšovanie a inovácie vo svojom srdci. DRU vyrába moderné, sofistikované plynové krby spolu s exkluzívnymi produktovými inováciami, ktoré zlepšujú skúsenosti majiteľa.
Patrí medzi ne aj aplikácia Control Wave pre tablety a smartphony a motorový poháňaný systém PowerVent®, ktorý ďalej zvyšuje výkon a všestrannosť plynových krbov.