Certifikáty

Naše vzdelania zvyšuje kvalitu, ktorú Vám dodávame

Začína to montážou krbových kachlí a pokračuje cez stavbu krbov, prípadne kachlových pecí.

Okrem remeselnej zručnosti je na zvládnutie našej profesie dôležité tiež aj vzdelanie. Preto sa pravidelne zúčastňujeme školení, ktoré organizujú jednotliví výrobcovia, dodávateľské firmy či cech kachliarov. Samozrejme dostávame za výkony aj rôzne ohodnotenia. Umožňuje nám to ponúknuť Vám vysoko kvalitnú prácu, za ktorú sa nebojíme dať ruku do ohňa. Pozrite si certifikáty, ktoré sme získali.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/ws126100/plynove-krby/sk/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177

TAKŽE VÁM ZO SKÚSENOSTI ODPORÚČAME

DRU Maestro Eco Wave séria

Unikátny krb

260 rokov holandskej odbornosti, poznatkov a inovácií viedlo k výrobe série  plynových krbovs s prirodzeným a reálnym plameňom – rovnako ako v skutočných krboch. Maestro je najpokročilejší plynový krb rade DRU alebo „najväčšia plynová bomba“ – najvyššia rada našich výrobkov.

DRU Metro Eco Wave séria

Široká škála všestranných plnových krbov

Moderné, elegantné plynové krby DRU Metro boli pôvodne predstavené v klasickom, 1 metrovom modeli s realistickými a živými plameňmi.