ŠPECIALISTA NA PLYNOVÉ KRBY A KACHLE

Najmodernejšia technológia, vďaka ktorej nerozoznáte plameň v plynovom krbe od plameňa v krbe na drevo, to garantujeme.

Je to LUXUS, ktorý je ekologický a ekonomický, vďaka automatickému systému riadenia spotreby.

Špecializovaný predajca plynových krbov.
V našich krbových štúdiách si môžte pozrieť rôzne typy krbov. V Pezinku pripravujeme nové krbové štúdio zamerané na plynové krby.

SPOLOČNOSŤ KRBEX s.r.o.

Zameraním firmy je návrh, dodávka, montáž a servis interiérových krbov, záhradných krbov, piecok a komínových systémov. Snažíme sa zvyšovať štandardy života ľudí s prihliadnutím na znižovanie ich prevádzkových nákladov.

KOMPLETNÉ SLUŽBY

Bezplatné odborné poradenstvo, vypracovanie cenových ponúk, registrácia zákazníkov, odber materiálu, dovoz materiálu, bezplatné obhliadky stavby, realizáciu diela, záručný a pozáručný servis

Špecializovaný predajca plynových krbov

Kompletné riešenia pre pripojenie plynových krbov

Do každej domácnosti a každého objektu

Plynové krby sú plnohodnotné vykurovacie systémy, krby. Ako médium je namiesto dreva použitý zemný plyn alebo propán. Plynové krby majú jedno spoločné, sú jednoduché na obsluhu, bezpečné a bezobslužné. Celý krb ovládate pomocou diaľkového ovládača alebo tabletu. Vstavaný termostat Vám umožní kúriť, aj keď nie ste doma, systém pracuje celkom automaticky. Plynové krby sa vyznačujú veľkou presklenou plochou a minimalistickým rámčekom.

Vynikajúce 3D horáky a keramické polená alebo kamene vytvoria ideálnu harmóniu a super realistický pohľad do ohňa. Stačí jedno stlačenie tlačítka a máte okamžite vytvorenú príjemnú atmosféru. Plynové krby sa hodia nielen do domácností, ale aj do hotelov, reštaurácií, firiem a showroomov.

KRBY NA PLYN DRU

Najväčší holandský výrobca plynových krbových vložiek.

Trend a skvelá alternatíva voči klasickým krbom na drevo

 

Plynové krbové vložky DRU sú dodávané v najmodernejšom dizajne s dôrazom na čo najväčšiu presklenú plochu vložiek a s minimálnym viditeľným rámom. Ohnisko môže obsahovať vierohodnú imitáciu drevených polien alebo drtený mramor.

Firma DRU ponúka širokú produktovú radu vložiek na zemný plyn alebo na propan, pričom u krbových vložiek DRU ide vždy o uzatvorené spalovanie, tj. napojenie pomocou koncentrického /balančného/ komínu.

Mezi štandardné prvky v obsluhe patrí diaľkové ovládanie. Ku krbovým vložkám ponúka DRU rovnako široké príslušenstvo. Mezi hlavný sortiment DRU patria aj samotné obostavby krbových vložiek. Prevedenie obostavieb je u plynových krbových vložiek z prírodného kameňa.

Virtuálna prehliadka

Poprechádzajte sa po našom krbovom štúdiu.

Plynové krby pre každého

Moderné plynové krby DRU kombinujú moderný dizajn s vysokým výkonom a efektívnosťou.
Využívame najnovšiu technológiu plynového krbu, ktorá vám prináša krby s najnovšímy dizajnami, ktoré vytvárajú nádherné a autentické čaro domáceho prostredia.
Navyše náš sortiment plynových krbov je rozsiahlejší ako kedysi, s obrovským výberom tvarov, veľkostí, kapacít, farieb interiéru a krbových lôžok, ktoré vyhovujú všetkým typom dekorácie.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/ws126100/plynove-krby/sk/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177
2496
REALIZÁCIÍ
3237
ŠŤASTNÝCH KLIENTOV
3982
INOVÁCIÍ
4321
DODÁVOK

Partneri

VIAC AKO 250 ROČNÁ TRADÍCIA.

Profesionálny slovenský tím predajcov. Kompletné pripojenie.