Jeremias

Jeremias

Vhodné a uznávané pre plynové krby DRU, GLOBAL FIRES a ORTAL

Tradition Meets Innovation

Skupina Jeremias s hlavným sídlom vo Wassertrüdingenu (Bavorsko) patrí medzi popredného svetového výrobcu výfukových a komínových systémov pre použitie v súkromnej, podnikateľskej alebo priemyselnej oblasti. Sila, otvorenosť a internacionalita – tak sa prezentujeme už viac ako 40 rokov. Naším cieľom je zaistiť trvale udržateľný zdravý rast, inovatívné produkty a pomocou vysoko kvalifikovaných a motivovaných zamestnancov tiež budúcnosť našej firmy.

Na prvom mieste je pre nás blízkosť k zákazníkovi. Naše vzťahy s obchodnými partnerni v tuzemsku i v zahraničí, ktoré často trvajú už celé desaťročia, sú založené na partnerskej a férovej spolupráci. Realizujeme víziu Naše projekty se zakládajú na odvahe a silnej vôli kedykoľvek prijať nové výzvy.

Hodnoty a ocenenia hodnôt ako základ živej podnikovej kultúry

Jeremias – za týmto meno sa skrývá know-how, vedomie kvality a inovatívne produkty. A napriek tomu je Jeremias ďaleko viac než len renomovaný výrobca komínov a výfukových systémov. Základ nášho dlhoročného úspechu tvorí podniková filozofia založená na tradícii a hodnotách, ktorá je určujúca línia nášho každodenného jednania. Vizionárske myslenie, etické zásady a absolútne ocenenie našich zamestnancov, zákazníkov a dodavatelov sú zárukou trvale udržateľného a úspěšného rozvoja nášho rodinného podniku.

Špičková kvalita

Ponúkame produkty špičkovej kvality a sme perfektní vo všetkých oblastiach nášho podnikania. Naše rokovania sa riadia heslom: „Nič nie je tak dobré, aby to nemohlo byť eště lepšie.“ Pre spoločnosť Jeremias znamená kvalita
spokojní zákazníci, ktorým splnili ich očakávania. Naša kvalita se zakládá na pevne zakotvenom podvedomí našich zamestnancov a na dobrom, tvorivom podnikovom prostredí. K tomu patrí aj neustála kontrola produktov, procesov a činností, pochybovanie o nich a ich zlepšovanie.

Efektívnosť

Štíhle štruktúry a procesy, ako aj krátke rozhodovacie cesty sú nosným pilierom našej podnikovej filozofie. Tak udržujeme náklady na najnižšej možnej úrovni a dosahujeme vynikajíceho pomeru ceny a výkonu, ktorý považujeme za svoj záväzok voči našim zákazníkom.

Spoľahlivosť

Skupina Jeremias je spoľahlivým obchodnym partnerom. Naše produkty majú dlhú životnosť a sú perspektívne. Naša distribučná organizácia je blízko k zákazníkom, poskytuje odborné poradenstvo a zaisťuje spoľahlivé dodávky.

Internacionalita

Ako popredný medzinárodný poskytovateľ usilujeme v myslení aj jednaní o otvorenosť pre celý svet. Ponuka našich produktov spĺňa špecifické požiadavky medzinárodných trhov.

Inovácia

Ako popredný dodávateľ technológii a zdroj impulzov v našom odvetví vyvíjame inovatívne systémy pre nové oblasti použitia alebo nové trhy a ponúkame individuálne riešnie pre problémy našich zákazníkov.

Kompletný program

Zaisťujeme kompletný program pre každú potrebu a každú požiadavku, ako aj široké spektrum služieb na podporu našich partnerov. Inštalácia našich produktov je rýchla a spoľahlivá, naša produktová paleta ponúka riešenie pre každý problém.

Férové jednanie

Sme rodinná firma a spolupracujeme so svojími zákazníkmi, zamestnancami a dodávateľmi na partnerskej a férovej báze – s cieľom obojstranného úspechu. Poznáme hodnotu ľudí vo firme a jednáme s nimi otvorene a dôverne. Angažovaná a na cieľ zameraná spolupráca je pre nás dôležitá! Schopným, ambicióznym zamestnancom ponúkame vynikajúcu možnosť rozvoja.

 

Skúsenosť, ktorá posiluje

Už od založenia firmy skupina Jeremias neustále rozvíjala svoje aktivity. Osem výrobných závodov v Nemecku, Poľsku, Španielsku, Rusku, Českej republike, Spojené kráľovstvo a v USA je dôkazom zdravého rastu, úspešného podnikania a náročných vízii. Vedľa výrobných závodov a vlastných distribučných kancelárii ponúkame svojim zákazníkom viac než 90 rôzných systémov s certifikaciou CE pre súkromé a priemyslové aplikácie i voľne stojace komíny až do 4 metrového priemeru. Široká produktová ponuka, kompetentný zákaznícky servis aj mezinárodná certifikácia reprezentuje technickú inováciu, kreativitu a nadčasovosť. Spoločnosť Jeremias kladie veľký dôraz na pravidelné opatrenia rozvoja vzdelania – iba tak majú dlhodobé skúsenosti a vizionárske myšlienky „svoj zmysel“!

25 ročná garancia

Vhodné a uznávané pre plynové krby DRU, GLOBAL FIRES a ORTAL

Tesnenie komínových systémov

 • Utesnený vnútrajší i vnútorný plášť
 • Prívodný vzduch nikdy nevnikne do interiéru
 • Odolnosť vonkajšej rúry aj pri teplotách spalín 600°C
 • Silikónové tesnenie s odolnosťou do 180°C
 • Absolútne tesný a nezávislý systém
 • Nulové riziko zmiešania spalín s prívodom vzduchu
 • Vyhovuje Blower-Door testu
 • Pevné spojenie vnútorného a vonkajšieho plášťa, ktorý zabraňuje pohybu jednotlivých častí pri zahriatí
 • Dostatočná dilatácia dielov pri prevoze pri stálom
  zaistení tesnosti
jeremias_tesnenie

Hlavné parametre

Regulovateľné ohniská na plyn v prevádzkovom režime nezávislé na okolitom vzduchu. Teraz možnosť použiť i pre dekoratívne plynové krby. Priemery 100/150 mm a 130/200 mm Odolné proti vlhkosti Vyhovuje Blower-door testu

Popis

Koncentrický tlakotesný systémový spalinovod z nerezovej oceli pre ohnisko v prevádzkovom režime nezávislý na okolitom vzduchu

Materiál

Vnútorný: 1.4404 (316L) / 1.4571 (316Ti)
Vonkajší: 1.4301 (304)
Ďalšie možnosti na vyžiadanie

Povrch

Vysoký lesk

Hrúbka steny

Vnútorná: 0,6mm
Vonkajšia: 0,5mm

Priemer

100/150 mm a 130/200 mm
Ďalšie možnosti na vyžiadanie

Spojenie

Zásuvné spojenie signa/hrdlo so špeciálnym tesnením

Sťahovacia spona / tesnenie

Je súčasťou každého kusu

ce

NOVÉ KOMÍNY

Fasádny koncentrický komín

Napojenie cez stenu pomocou horizontálneho terminálu

Priame napojenie, ukončenie vertikálnym terminálom

STARÉ KOMÍNY - VLOŽKOVANIE NA KONCENTRICKÝ SYSTÉM

Detail funkcie vertikálneho terminálu vo vyvložkovanom komine s uzavretou platformou. Prechod jednoplášťovej vložky na koncentrický systém.

Prechod koncentrického systému na nerezovú jednoplášťovú flexi hadicu v pôvodnom komíne

Prechod koncentrického systému na nerezovú jednoplášťovou pevnú rúru v pôvodnom komíne

Koncentrický komín vsadený a kompletne vedený v pôvodnom komíne