krby ORTAL

ORTAL

ORTAL je výrobca špičkových plynových krbov. Je jeden z mála spoločností v odbore, ktorých výrobky splňujú súčasně americké štandardy CSA i európské CE . Ortal je rodinný podnik s viac ako 30 ročnou tradíciou a radia sa medzi najväčších výrobcov plynových krbov na svete. Ortal má momentálne zastúpenie v 13 štátoch v Európe a cez 40 zastúpení v USA.

ORTAL vyrába nie len tradičné, ale aj moderné a efektivné krby. Preto je schopný splniť, za veľmi výhodné ceny, požiadavky projektantov, architektov a jednotlivcov. Dvojité presklenie a dva rady horákov umožňujú krby umiestniť aj do spoločenských priestoror. Vďaka odťahovému ventilátoru Crawlspace nie je potreba komín.

ORTAL vyberá najvyššie štandardy designu, kvalitné materiály, zaisťuje špičkové spracovanie a dodanie. Každý krb spĺňa CE a CSA prehlásenie. Krby môžu byť pripojené na zemný plyn, ale aj na propan. Moderné technológie vytvárajú pútavé plamene, ktoré sú bezpečné, krásné a úsporné.

ORTAL sa môže pochváliť s viac ako 70 modelmi, najväčším výberom moderných krbov nie len v USA. Sú k dispozici v úctyhodných veľkostiach, aby vyhovovali designu a architektonickým potrebám integrujúc teplo do estetiky bývania.

HETVOOR DISTRIBUTION v spolupráci s KRBEX je priamy autorizovaný dovozca plynových krbov do ČR a SR a autorizovaný servis ORTAL.


Warning: preg_match(): Compilation failed: invalid range in character class at offset 12 in /home/ws126100/plynove-krby/sk/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/shortcodes/vc-basic-grid.php on line 177